Mamy to! Banieczka i E-Way24 łączą siły i rozpoczynają wspólną drogę ku lepszej przyszłości

Banieczka i E-Way24 ogłosiły swoją współpracę, która ma na celu rozwój infrastruktury ładowania samochodów elektrycznych w Polsce.

Banieczka to największa sieć myjni samoobsługowych posiadająca 51 w pełni ustandaryzowanych myjni zlokalizowanych w zachodniej Polsce., a E-Way24 jest operatorem sieci ogólnodostępnych stacji ładowania.

W ramach tej współpracy E-Way24 wybuduje szybkie stacje ładowania przy myjniach sieci Banieczka.

Właściciele myjni samochodowych zdają sobie sprawę z rosnącej popularności pojazdów elektrycznych i odpowiedzialności w zakresie ochrony środowiska.

Myjnia przyjazna dla samochodów elektrycznych

Dzięki współpracy z E-Way24, Banieczka staje się miejscem przyjaznym dla użytkowników samochodów elektrycznych. Klienci korzystający z usług myjni, będą mogli w jednej lokalizacji naładować i umyć swój pojazd. To nie tylko wygoda, ale również świadomy wybór w kierunku ekologii i oszczędności.

Nowoczesne stacje ładowania będące w sieci E-Way24 zapewniają szybkie i efektywne ładowanie pojazdów elektrycznych, co sprawia, że podróżowanie staje się przyjemniejsze. To również szansa dla klientów Banieczki na zaangażowanie się w ochronę środowiska poprzez rozważenie wyboru bardziej zrównoważonej formy mobilności, jaką są samochody elektryczne.

Oczekujcie w niedalekiej przyszłości kolejnych elektryzujących wiadomości. Firma E-Way24 aktywnie poszukuje miejsc do posadowienia szybkich stacji ładowania w całej Polsce, dlatego też zapraszamy wszystkich zainteresowanych na rozmowę o naszej ofercie. Informacje można też znaleźć na stronie internetowej www.e-way24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *