Kongres Nowej Mobilności 2023 – wymiana wiedzy, doświadczeń i idei

Kongres Nowej Mobilności w Łodzi to największe wydarzenie poświęcone zrównoważonemu transportowi w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej, które odbyło się w dniach 26-28.09.2023 w Łodzi. Celem kongresu jest promowanie i wspieranie rozwoju pojazdów elektrycznych, wodorowych, hybrydowych i innych form niskoemisyjnej mobilności, a także infrastruktury ładowania i sieci inteligentnych. Kongres zgromadził ponad 400 prelegentów z całego świata którzy dyskutowali o najnowszych trendach, wyzwaniach, i rozwiązaniach w sektorze e-mobility.Kongres mobilności składał się z dwóch równoległych części: konferencji i targów EXPO. Konferencja podzielona była na sześć głównych ścieżek tematycznych: Green Fleet Forum ESG, Smart City Forum, Hydrogen Forum, Charging Infrastructure Forum, Micromobility Forum i Mobility as a Service Forum.  Targi EXPO była to okazja do zapoznania się z ofertą ponad 200 wystawców, liderów branży e-mobility, którzy zaprezentują swoje produkty i usługi na 13 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej. Na targach było można zobaczyć najnowsze modele samochodów elektrycznych np. premierę Forda Explorer lub polski samochód e-van. Dodatkowo zaprezentowane były zeroemisyjne ciężarówki, autobusy i rowery, a także innowacyjne rozwiązania z zakresu infrastruktury ładowania, oprogramowania i systemów zarządzania flotą.

Kongres mobilności 2023 to nie tylko platforma wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także miejsce nawiązywania kontaktów i współpracy między różnymi podmiotami zaangażowanymi w transformację sektora transportu. Kongres adresowany jest do przedstawicieli administracji publicznej, biznesu, nauki, organizacji pozarządowych i mediów, a także do wszystkich zainteresowanych tematyką e-mobility.

W Kongresie uczestniczyła reprezentacja E-way24 by przygotować się do ofertowania jak najlepszej usługi ładowania i zaplanowania ciekawych rozwiązań.

O szczegółach już niedługo będzie można się przekonać gdy uruchomimy naszą sieć ogólnodostępnych stacji ładowania o czym szczegółowo będziemy informować.

Zapraszamy do kontaktu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *